1.مدارک

این ما  هستیم که باید حواسمان باشد مدارک مورد نیاز خود و خانواده را در سفری که پیش رو داریم، فراموش نکنیم!

در لیست وسایل ضروری سفر  به جرات می‌توان گفت که این بخش از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است در حدی که اگر چمدانتان را فراموش کردید اشکال ندارد! مدارک سفرتان را فراموش نکنید.

لیست وسایل سفر در بخش مدارک برای سفرهای داخلی و خارجی شامل موارد زیر می‌شود:

2.لباس

تصور کنید برای تعطیلات نوروزی، برنامه‌ریزی کرده‌اید که به جزیره زیبای کیش بروید اما به محض رسیدن به جزیره، با موجی از هوای معتدل اما بارانی مواجه می‌شوید. اینجاست که چمدانتان به داد شما می‌رسد!

اما این چمدان فقط در یک صورت است که نقش یک فرشته نجات را بازی می‌کند و آن درست زمانی است که وسایل ضروری سفر برای خانم ها را به بهترین حالت ممکن انتخاب کنید.

انتخاب لباس‌های مورد نیازتان کاملا به فصل و منطقه‌ای که می‌خواهید به آن سفر کنید بستگی دارد.

3.لوازم بهداشتی

یکی از اصلی‌ترین وسایل مورد نیاز سفر ، لوازم بهداشتی است. فرقی نمی‌کند مقصد شما کجاست، لوازم بهداشتی را نباید فراموش کرد.

4.وسایل الکترونیکی

اعتیاد شدید به زندگی ماشینی امانمان را بریده است و دیگر معدود زمانی را به جز مواقعی که در خواب هستیم می‌توانیم قدری از گوشی همراهمان فاصله بگیریم! همین اعتیاد باعث می‌شود که بدون وسایل الکترونیکی نتوانیم در سفرهایمان خیالی آسوده داشته باشیم. به همین دلیل حواستان را جمع کنید و وسایل زیر را فراموش نکنید.

موبایل در هر سفری همراه جدانشدنی ماست. موبایل می‌تواند راه‌ها را به شما نشان دهد، بهترین رستوران‌ها را برایتان پیدا کند و خرید را برایتان آسان‌تر کند

5.خوراکی

در سفرها و مخصوصا سفرهای خانوادگی، این مادر خانواده است که حواسش باید به همه چیز و از جمله خورد و خوراک‌های اعضای خانواده باشد. در سفرهای جاده‌ای هم کیسه‌های خوراکی در ماشین را نمی‌توان نادیده گرفت! همچنین بهتر است در سفر و برای به حداقل رسیدن ریسک مسمومیت، از خوراکی‌های مطمئن و خانگی استفاده کرد

از بردن مواد اولیه‌ای مانند ماهی، مرغ و گوشت قرمز یخ‌نزده بپرهیزید.

6.لوازم کودک

و……

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.